Postani član

Vabimo vas, da se včlanite v Slovensko zdravniško društvo (SZD) in da postanete dejavni v svojem matičnem – regijskem društvu. Za včlanitev je potrebno v celoti izpolniti pristopno izjavo in le-to podpisano poslati na naslov: Slovensko zdravniško društvo, Dunajska 162, 1000 LJUBLJANA ali pa izpolniti elektronsko prijavo.

Na osnovi prejetega dokumenta Vas bomo včlanili v SZD. Če niste diplomirali na MF v Ljubljani, nam pošljite še fotokopijo diplome.

Letna članarina za redne člane je 70,00 EUR, medtem ko so upokojenci in specializanti za obdobje specializacije oziroma 2 leti po diplomi oproščeni plačila letne članarine. Ob vpisu prejmete člansko izkaznico, s katero se lahko izkazujete v Sloveniji in tujini.

V kolikor želite v okviru članstva prejemati tiskano različico Zdravniškega vestnika za doplačilo 20 EUR, to označite v spletnem obrazcu.

Elektronska prijava

Prosimo vnesite podatke. Polja, ki so označena z zvezdico (*), so obvezna.

Anketni list

domači naslovdrugi naslov

V primeru, da ste izbrali drugi naslov, prosimo izpolnite vsa štiri polja spodaj:

Upravljavec osebnih podatkov zagotavlja, da se bodo podatki uporabljali le za namen za katerega so zbrani.